Oferta

Programy


· 3sat Mobile - system dający możliwość śledzenia pojazdów przy pomocy telefonu komórkowego z obsługą aplikacji Java.

· TruckMan - system klasy ERP dla transportu, najbardziej rozbudowany z naszych systemow, swoim zakresem obejmuje każdy aspekt działalności firmy transportowej, od oferty poprzez zlecenie do pilnowania płatności i rozliczanie kierowców.

· Autosat - Standardowa wersja programu do bieżącej kontroli oraz rozliczania pracy pojazdów.

· Komunikator - aplikacja umożliwiająca tekstową komunikację z kierowcą.

Urządzenia


· GPS - Podstawowa jednostka śledząca w pojeździe umożliwia również zebranie informacji ze wszystkich podłączonych do niej urządzeń peryferyjnych i przesłanie informacji do bazy.

· Analizator paliwa - przekazuje bardzo szczegółowe dane odnoście stanu paliwa w baku (m.in. tankowania/zlania paliwa, ilość i typ paliwa, ilość i typ osadu w baku, temperatura w zbiorniku, nachylenie, itd.)

· Przystawka CAN - urządzenie wychwytujące przydatne informacje i przesyłanie ich do bazy (m.in. informacje o paliwie, obrotach sinika, szczegóły pracy cyfrowego tachografu, czasy pracy, itd.)

· Czytnik cyfrowych kart tachografu dla kierowców - identyfikuje dokładnie kierowcę oraz umożliwia zczytanie oraz przesłanie do bazy plików z danymi z karty. Identyfikator kierowcy z czytnikiem - identyfikator typu DALLAS pozwalający na identyfikację kierowcy kierującego pojazdem.

· Wyświetlacz czterowierszowy dla kierowcy - pełni on rolę wyświetlacza do komunikacji tekstowej i głosowej. Podłączony do urządzenia GPS wraz z klawiaturą powoduje że nasze urządzenie otrzymuje pełna funkcjonalność telefonu komórkowego z predefiniowanymi obostrzeniami co do sposobu i możliwościami komunikacji z poszczególnymi osobami.

· Wyświetlacz LCD z nawigacją - multimedialna konsola realizująca te same zadania co wyświetlacz czterowierszowy wraz klawiaturą; dzięki kolorowemu dotykowemu wyświetlaczowi posiada funkcje nawigacyjne oraz szeroką gamę funkcjonalności do zarządzania zleceniami i trasami, a także daje możliwość odtwarzania filmów, muzyki czy wyświetlania obrazu z kamery cofania.

· Przystawka bluetooth do GPS - umożliwia bezprzewodową komunikację urządzenia GPS m.in. z wyświetlaczem LCD, dzięki czemu nie jest on zamontowany na sztywno w pojeździe.

· Terminal komunikacyjny - urządzenie podłączone do pełniącego rolę serwera komputera w bazie. Umożliwia komunikację z pojazdami wielu użytkownikom.

· Zestaw głośnomówiący do GPS - Podłączony do Urządzenia GPS umożliwia prowadzenie rozmów głosowych z wybranymi osobami lub ich grupą.

· Termometr przewodowy - dokonuje pomiaru i przesyła do bazy informację o temperaturze np. w chłodni. Możliwe jest podłączenie do czterech tego typu termometrów.

· Czujnik otwarcia klapy przewodowy - przesyła do bazy informacje o stanie klapy otwarta/zamknięta. Możliwe jest podłączenie do czterech takich czujników.

· Termometr Bezprzewodowy - dokonuje pomiaru i przesyła do bazy informację o temperaturze np. w chłodni. Nie wymaga okablowania co czyni go niezwykle wszechstronnym i łatwym w montażu.

· Czujnik otwarcia klapy bezprzewodowy - przesyła do bazy informacje o stanie klapy otwarta/zamknięta. Nie wymaga instalacji okablowania.

· Centralka odbiorcza z wyświetlaczem do bezprzewodowego systemu czujników - montowana na zewnętrz lub wewnątrz kabiny umożliwia dostęp do bieżących oraz historycznych danych z czujników bezprzewodowych.

· Przystawka bezprzewodowa komunikująca centralkę z GPS - Umożliwia pobranie danych o temperaturach oraz o klapie z centralki i przesłanie ich z urządzeni GPS do bazy.

· Drukarka termiczna - drukarka służąca głównie do wydruku raportu o temperaturach. W zależności od potrzeb może też drukować inne informacje.

· Tonażer - umożliwia kontrolę oraz przesył danych do bazy informacji odnośnie nacisku na każdą z osi pojazdu.

Usługi


· Obsługa informatyczna serwera
· Obsługa informatyczna całej firmy
· Ryczałt na serwis urządzeń
· Abonamenty